Jak dobrze wyglądać w bieliźnie – kilka przydatnych rad

Bielizna to część garderoby, która jest z reguły niewidoczna. Jednak zakładając biustonosz, figi czy body chcemy nie tylko czuć się komfortowy, ale także dobrze wyglądać. Bielizna powinna ukrywać mankamenty figury, ale jednocześnie uwydatniać jej walory.

oferta bielizny pradlo

Postaram się doradzić na co zwrócić uwagę, aby dobrze wyglądać i czuć się w bieliźnie, nie codziennej, ale także takiej na specjalne okazje.

Wygodny biustonosz

Zaczynamy od góry – biustonosz. Dobór odpowiedniego rozmiaru może wydawać się skomplikowany, ponieważ, jak się okazuje wiele kobiet nosi biustonosz w nieodpowiednim rozmiarze. Tak więc, dobór odpowiedniego rozmiaru to must have. Co ważne, warto co jakiś czas sprawdzać, czy rozmiar biustu nam się nie zmienił. Dieta, stres, karmienie piersią, zwiększona lub ograniczona aktywność fizyczna to wszytko ma wpływ na nasza sylwetkę, jaki i biust.

Przy małym, czy też niekształtnym biuście warto pokusić się o biustonosz z push-up’em. Nie jestem zwolenniczką bardzo grubych wkładek w staniku, ponieważ taki biust nie wygląda naturalnie i skóra może się pocić, szczególnie w upalne dni. Push-up w staniku ma ładnie uwydatnić piersi, a nie sztucznie je powiększać o kilka rozmiarów.

Szukając biustonosza dla pań o większym biuście, zwróćmy uwagę na fiszbiny, odpowiednią szerokość ramiączek oraz na obwód, tak naprawdę to on w większości odpowiada za utrzymanie biustu.

Damskie figi

Dobrze dobrane figi będą spełniały kilka funkcji przede wszystkim będą wygodne, ale także będziemy się czuć w nich kobieco. Mogłoby się wydawać, że ciężko połączyć te dwie cechy, jednak to tylko pozory. Najpierw skupmy się na fasonie majtek, który najbardziej nam odpowiada. Większym paniom polecam te z wyższym stanem – specjalne majtki modelujące ładnie „zbierają„ wszystkie fałdki, taką bieliznę polecam do dopasowanych kreacji. Kiedy mamy już swój ulubiony krój – bikini, stringi, szorty, czy te z wysokim stanem – skupmy się na doborze kolorystyki i materiału.

Zwolenniczkom bawełny polecam, szukać majtek z elementami ozdobnymi typu koronka. Wówczas nawet „zwykłe” bawełniane majtki będą wyglądały bardziej kobieco, i zapewniam, że w takiej bieliźnie będziesz się czuła lepiej, ładniej, atrakcyjniej.

Komplet bielizny– to ma sens

Powyższe rady są bardzo istotne, aby dobrze czuć się w bieliźnie. Jednak do tych tipów dołożę jeszcze jeden – noście komplety bielizny. Nic tak nie poprawia naszej samooceny, jak widzimy siebie w lustrze, mamy na sobie piękny biustonosz i do kompletu piękne figi z tej samej serii – ten sam kolor i materiał oraz elementy ozdobne. Dobrze dobrany komplet bielizny damskie naprawdę wygląda kobieco i ekskluzywnie. Jeśli jednak nie możemy skompletować góry z dołem to postawmy chociaż na jednolitą kolorystykę bielizny, to też będzie dobrze wyglądać.


Artykuł przygotowany przy konsultacji ze sklepem bieliźniarskim Pradlo.